Opel corsa d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 11:12
Linku:
,

Opel Corsa D - 1.3Cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:16 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:38 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI ECO FLEX 5-DYER KLIM ABS RKS 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:22 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - KLIMATRONIK - NJOY 2003

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

Mercedes 240

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:09 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTi RKS 10 MUAJ

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:52 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 ,

Opel Corsa D - 1.3Cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:07 ,

OPEL CORSA D 1.3 DIZELL ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ECO

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:43 ,

Opel Corsa D

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 20:43 ,

Opel Corsa D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 17:55 ,

Opel Corsa D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 19:01 ,

Opel corsa d

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 12:57 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 12:52 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI Van Pick UP 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 18:40 ,

GOLF 5 2.0 TDI RKS 248000 Kilometra te garantuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:39 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:38 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 13:04 ,

Opel Corsa dizel

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 09:58 ,

BMW 318 D DPF E90

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 08:58 ,

FORD FOCUS 2003 1.6 BENZIN ME KLIM RKS 10 MUAJ

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 15:03 ,

Opel Corsa D *****68.000 km*****

3 915 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Nën 09:55 ,

✅ Opel Corsa ECO FLEX ACTIVE / 2013 / 124.000 Km

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 14:20 ,

BMW X5 3.0 D me 7 vende

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 19:49 ,

Auto Opel . Blejm Opel Corsa B C D

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 22:14 ,

Opel Corsa D 2010 1.3CDTI 90ps

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 19:18 ,

Opel corsa d 1.2 benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 08:15 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 11:04 ,

Shitet Opel Corsa D 1.3 Cdti 2012 Eco Flexx

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 10:05 ,

U shit....Opel Corsa D 1.4B Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 11:48 Shitorja ,

Opel Corsa-D 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 18:42 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 18:42 ,

U shitt

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 13:53 ,

shes opel corsa 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 23:32 ,

Corsa D

215 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 19:05 ,

Shitet Vetura Opel Corsa 1.4 benzin D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 16:02 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2013 FULL FACELIFT ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 22:23 ,

OPEL CORSA B 1.2 BENZIN VITI 1994 RKS I SKADUM 950

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 20:31 ,

MERCEDES C 220 d AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999


Në fillim