Pajero | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 19:37 ,

Mitsubishi Pajero 3.0

2 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:53 ,

Shitet gjipi Mitsubishi pajero Magnum 4x4.

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

MITSUBISHI PAJERO PININ 1.8 GDI

4 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:18 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 turbo

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:38 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

13 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:37 ,

Mercedes-Benz Ml320 cdi 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:28 ,

Mitsubishi pajero

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26 ,

GOMA 255/55/R18 PIRELLI

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:44 ,

Mitsubish

2 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 13:09 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 09:48 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 18:13 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 08:13 ,

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 01:34 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 turbo intercoler

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:49 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 dizel 7 ulse

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:50 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 18:50 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 19:40 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Sht 08:18 ,

Shes Pjes per Mitsubish Pajero 3.2 V6 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Sht 16:15 ,

Mitsubishi Pajero 2.8D Gjendje pefekte RKS

3 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 00:39 ,

Mitsubish Pajero

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 17:42 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 16:57 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 16:56 ,

Mitsubishi pajero

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 14:10 ,

Shitet urgjent Mitsubishi

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 21:32 ,

Nissan Patrol 4.2 Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:29 ,

Pjes per gjip jeep grand cherokee micubish pajero

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 11:36 ,

Pjes per jeep edhe pjes per micubish pajero

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 11:36 ,

Pjes per gjip jeep dhe per micubish pajero

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 14:13 ,

Mitsubishi pajero 2.5 intercooler diesel 2002

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 23:42 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 TDI tip top

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 19:36 ,

shes pezo 308.vp2009.1.6.hdi.dizell.rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 21:38 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 tdi

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 12:17 ,

Sprinter 416

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 16:27 ,

Mistubishi pajero

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 22:57 ,

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

  • Pajero në kategorinë All Category
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • pajero në kategorinë Vetura
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • Pajero në kategorinë Makina
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • Pajero në kategorinë Vetura
  • PAJERO në kategorinë Vetura

Në fillim