Passat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

20 Tet 13:21
Linku:
,

Volkswagen Passat

165 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 14:56
Linku:
,

VW Passat Automatik DSG Alcantara 2012

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:34
Linku:
,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:13
Linku:
Shitorja ,

PASSAT 2.0 BI TDI 240 PS R-LINE 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:17 ,

MOTRAT JA U QIFSHA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:17 ,

Passat R-line 2.0tdi bluemotion 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:31 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik F1 I posa Doganuar RKS

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 ,

passat 2.0 dsg tash i doganuar e rexhistru

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

Chevrolet aveo

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:13 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

VW Passat 1.9 TDI PDF 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:11 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:11 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik 2013 I Garantuar 100%

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

VW Passat 2.0

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:29 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:25 ,

PASSAT 1.9 TDI (DI)tkuqe

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim