Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes golf2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes golf2,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes golf2 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:18 Vetura , Drenas

GL Mercedes Rks invalidor shitet ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:17 Vetura , Drenas

passat 1.9 tdi .Shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:05 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:07 Vetura , Pejë

Shes Golf2. Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 21:57 Vetura , Klinë

Golf2 Tdi interkuller

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 09:11 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 I thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 07:30 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 01:26 Vetura , Malishevë

Shes

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 20:18 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 11:23 Vetura , Malishevë

Shes golf2 dizell 1.6 me mundsi dhe ndrrimi

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 08:31 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 07:48 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL INTROKULLER

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 11:11 Vetura , Besianë

Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 08:24 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL INTROKULLER

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Dhj 18:19 Vetura , Gjilan

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 19:48 Vetura , Malishevë

Shes golf2 dizell viti 91

580 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 18:53 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 16:16 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 I THJESHTE DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 15:14 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 DIZELL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 16:23 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 22:04 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Nën 06:45 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 I THJESHT

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 19:05 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL MINI TURBO

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 17:42 Vetura , Malishevë

Shes golf2 dizell motorr tmir rks i skaduar

480 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 00:24 Vetura , Malishevë

Golf2

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Nën 15:56 Vetura , Malishevë

Shes Golf 2

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 15:39 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Nën 20:26 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Tet 23:28 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Tet 13:01 Vetura , Therandë

Shes Golfin Urgjent

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 12:50 Vetura , Therandë

Shes Golfin Urgjent

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 20:19 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Sht 23:52 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TDI DIZEL

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:41 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:36 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:30 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 23:47 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 Dizell I thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Sht 14:49 Vetura , Drenas

Shes golf2 urgjend

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes golf2 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione