Skoda fabia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 13:22
Linku:
,

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI Diesel 66kw/90ps

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:55 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:55 ,

Passat

3 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:55 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:55 ,

Mercedes C220 Automatik

4 666 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:49 ,

Trenerka per qift

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

Trenerka AUDI per qift

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Trenerka BMW AMG

27 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:47 ,

Trenerka Mercedes-Benz

27 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:45 ,

Trenerka per meshkuj

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:45 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:44 ,

Trenerka per meshkuj 27€

27 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 ,

Trenerka nga 35€ ne 27€

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:43 ,

Zbritje nga 35€ ne 27€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:42 ,

Trenerka per meshkuj 26.99€

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:41 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 ,

Trenerka AUDI

27 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:40 ,

Trenerka per meshkuj -50% zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 ,

Trenerka ADIDAS

27 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 ,

Trenerka ADIDAS

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

Trenerka ADIDAS

27 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:36 ,

Blejm Vetura MERCEDES BMW VW AUDI na kontaktoni!!!

1 234 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 ,

Blejm Vetura MERCEDES AUDI VW BMW Na Kontaktoni!!!

2 345 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 ,

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI OPEL VOLKSWAGEN

5 678 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

Blejm Vetura, Shite Veturen tek ne!!!

6 789 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:19 ,

Audi a3 2.0tdi S-Line Sportback 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Skoda Fabia 1.4

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI Manual ����

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:10 ,

Skoda Fabia 1.4 TDI Edition Model- 87 mije KM !!!

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999


Në fillim