Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 13:47
Linku:
,

PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION RKS I PAR NKOSOV

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14
Linku:
,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:19
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:59
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:44 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:44 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

MERCEDES ML 320 CDI

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:40 ,

Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4Motion Full Opsion Model 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Mercedes Vito 116CDI Automatik me 9 Ulse me Klime viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:34 ,

Mercedes Sprinter 309CDI me 6 Ulse me Klime viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:34 ,

Shitet - Wolsvagen t4 2.4 dizelle

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:28 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:23 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Moler , Ngjyrosje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:39 ,

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:28 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

Audi a4 2006 automatik

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

Shitet T4

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:02 ,

Skoda superb 2.0TDI 190ps DSG

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 1650 €

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , cmimi 1650 €

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:34 ,

T4 2.5 TDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Mercedes Vito 2.2 109 CDI �������� 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Fiat Ducato 2.3 JTD 188.000 Km 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 ,

Nissan InterStar 2.5 TDI XXL MAXI �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T4 T4 t4 T4 T4 T4 t4 T4 T4 T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione