Tauran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 22:47 ,

Tauran 2.0Tdi 2012 7Ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Golf 4 1.9 TDI shum i rujtum

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 ,

TAURAN 1.9TDI DSG 2004 10 MUJ RKS

5 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:56 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:49 ,

Vw Touran 1.6 Tdi Dsg model 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2007 AUTOMATIK

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

TAUAN 1.6 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:23 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik Diesel RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:20 ,

Shitet frigoriferi fshisa shum pak perdorura

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 ,

Shitet Vv Tauran 2.0 Tdi 2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë All Category
  • Tauran në kategorinë Vetura
  • tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë Makina
  • tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë Vetura
  • Tauran në kategorinë Vetura

Në fillim