Touran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

27 Sht 15:29
Linku:
,

Mercedes Benz c-class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06
Linku:
,

Shes Touran

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:08 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW AUDI RANGE ROVER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

VW - Touran 2.0 TDI - DSG

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:57 ,

Touran 1.9 tdi Automatik dsg 7 ulse 2007 ne rks

6 100 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:56 ,

VW TOURAN 1.9 TDI 2010 7 ULËSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

SHES TOURAN 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

Touran 1.9 TDI automatik 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

VW Touran 2.0Tdi 2010 7Ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

Shitet touran 1.9 tdi.rks.

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:24 ,

Touran 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:05 ,

Touran 2.0 TDI BLUEMOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 53.000 km - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:59 ,

TOURAN 1.6 TDI - 2010 -DSG

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:56 ,

VW TOURAN 1.9TDI 2010 ����PA DOGAN ����

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 ,

Touran 2.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 ,

Touran 2.0 TDI DSG 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 7muj full tiptop

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:41 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK R-LINE VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Vw TOURAN 2.0 DSG AUTOMATIK 11 muaj rks

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Touran 2010 me dogan 7 ulese

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

Touran 2010 isapo doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:18 ,

TOURAN DIESEL 2.0 TDI MAUNE 7ULSE EXTRA I RUJT

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

TOURAN DIESEL 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 7ULSE RKS

6 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

VW Touran 1.9

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG Highline

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

VW TOURAN 1.9TDI 7ulse 2003 RKS

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim