Toyota yaris | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:02 ,

Shitet Toyota Yaris 1.3

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:40 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-45miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:37 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-45miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 09:58 ,

������Modeli: TOYOTA YARIS D-4D

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:58 ,

Toyota Yaris 1.3 VVT-i

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 21:56 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:56 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 14:17 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 13:10 ,

Toyota Yaris

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 13:10 ,

Toyota Yaris 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 12:50 ,

Vetura Toyota Yaris 1.6

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Qer 07:28 ,

Per pjes Toyota Yaris verso

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 22:04 ,

Toyota Yaris 1.0 Benzin

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 13:24 ,

Toyota 1.0 viti 2011 me dogane

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 22:55 ,

Toyota Yaris

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Pri 11:05 ,

Toyota Yaris 1.4 Dizel

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 09:40 ,

Shiten

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Shk 00:44 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 08:38 ,

Pjese per te gjitha Toyota rav 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 16:11 ,

Toyota Yaris 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 21:32 ,

Shitet Toyota yaris

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 14:35 ,

TOYOTA YARIS ( Daihatsu Charade ) 2012.

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Tet 18:15 ,

Shitet Toyota yaris

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Tet 23:05 ,

U Shit Flmmmmmmm

17 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 07:59 ,

Toyota

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 11:43 ,

Shitet toyota yaris

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 18:32 ,

Toyota Yaris 1.4D -4D

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 20:07 ,

Toyota yaris

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 11:42 ,

Toyot Yaris 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione