Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura automatike | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura automatike,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura automatike Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B VETEM ME DOGAN

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI - M A T R I X - AUTOMATIK VITI 2020 MODEL

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Touran R line 2.0TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura , Gjilan

Renault Megane 1.5 dci Intense

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:18 Vetura , Prizren

Vw Passat B8 2.0 Tdi DSG ����Prej Zvicres I Ardhur����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05 Vetura , Lipjan

Opel Zafira 7 ulese Automatike ***Nderrime***

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:34 Vetura , Ferizaj

Bmw 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Focus 2012 full opcion (Lexim tabelave, AutoPilot,

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 TDI S Line 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Skenderaj

Mercedes E 220d 4Matic Virtual Cockpit 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:45 Vetura , Prishtinë

Audi A4 Allroad Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Vetura , Skenderaj

VW Passat B8 DSG 2.0 Pa Dogan!!!

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 Vetura , Gjilan

Shes Audi A6 3.0TDI Quattro

6 400 EUR

Sot 11:04 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Kuga 2.0 TDCI 4wd Titanium S Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:56 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 - 2.0 TDI Model SportLine (1 VIT RKS) VP 2005-

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:39 Vetura , Mitrovicë

Skoda Octavia 1.6 TDI 2014

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:23 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE GT

16 699 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:27 Vetura , Gjilan

VW Passat B8 2.0TDI DSG 2016, i sapo ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:06 Vetura , Prishtinë

BMW 218 D 2.0 AUTOMATIK GRAND TOURER VITI FUND 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:00 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Passat B8 DSG viti 2016 RKS 1.8B 100.km

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:53 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK.TIPTRONIK 049849912

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa C 1.3 cdti 2005 rks

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:46 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 - 2.0 TDI Model SportLine (1 VIT RKS) VP 2005-

5 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:11 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:54 Vetura , Gjilan

SHES NISSAN ALMERA 2.2DCI VITI 2003 11RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:01 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF PLUS 2.0DSG. STYLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 14:53 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:42 Vetura , Besianë

TOUAREG 3.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 11:10 Vetura , Drenas

Golf 7 1.6 DSG automatik xenon

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:57 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:06 Vetura , Mitrovicë

BMW 320d XDrive

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 14:26 Vetura , Burim

Golf 7 GTD

16 999 EUR

17 Mar 12:48 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 1.6 TDI Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 10:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra K 2018

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 08:40 Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 AllTrack 4 Motion DSG

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 00:41 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:58 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 - Automatik Tiptronik 2.0 TDI I RI �� 049665551

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura automatike | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione