Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura te lira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura te lira,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura te lira Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:43 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:02 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6TDI 2012 i DOGANUAR

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 08:56 Vetura , Prishtinë

Vetura Elektrike per Femij

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 20:59 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:52 Vetura , Ferizaj

Shes fiat punto ne gjendje te mir , regjistrim 11 muj !

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Dhj 03:08 Vetura , Gjilan

MercedesBenz C220 Cdi Avantgard Rks 2014

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 18:16 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj Suv DODGE caliber motorr te golf 5 GT 170ps

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Gush 18:22 Vetura , Prishtinë

Passat B8 DSG

13 800 EUR

17 Korr 03:01 Vetura , Besianë

Vetura te lira dhe te mira tek linku me i poshtem����������

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Pri 15:26 Vetura , Lipjan

Rent a Car Narti Lipjan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:26 Vetura , Kastriot

SHITET VETURA 1.6 BENZIN

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 12:56 Vetura , Prishtinë

Golf

20 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 03:18 Vetura , Mitrovicë

Shes/ndrroj opel zafira 1.9 cdti manual v.p 2010 7 ulse

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 09:11 Vetura , Prishtinë

Rent a car

600 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 16:20 Vetura , Prishtinë

GOLF 7

900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 02:59 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura me tabela Rks me.qmime te lira

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 10:12 Vetura , Prishtinë

Rent

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 13:01 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 TDI

1 300 EUR

20 Korr 12:51 Vetura , Prishtinë

Rent a car

600 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 09:14 Vetura , Prishtinë

RENTACAR

19 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 09:03 Vetura , Prishtinë

rent a car

600 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 19:01 Vetura , Prishtinë

RENT

900 EUR / muaj

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 18:03 Vetura , Prishtinë

Rent

900 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Qer 15:00 Vetura , Prishtinë

Rent a car

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 15:00 Vetura , Prishtinë

RENT

19 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Qer 19:00 Vetura , Prishtinë

Rent a car

19 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 17:33 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR

900 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 12:36 Vetura , Prishtinë

RENT

700 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 08:29 Vetura , Prishtinë

Rent a car

750 EUR / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 08:29 Vetura , Prishtinë

Rent a car

950 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 08:11 Vetura , Prishtinë

Rent a car

950 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 23:06 Vetura , Lipjan

Rent a Car Narti 045 541 660

19 EUR

03 Qer 13:28 Vetura , Prishtinë

Rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 16:00 Vetura , Lipjan

Rent A Car Narti 045 541 660 /049 444 922

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 12:26 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 23:12 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.0

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:38 Vetura , Prishtinë

Transport 2 vende te Lira per vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Shk 08:52 Vetura , Lipjan

Rent a Car Narti

19 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Nën 16:15 Vetura , Pejë

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:46 Vetura , Pejë

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 20:44 Vetura , Deçan

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura te lira | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione