Vw passat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 18:34
Linku:
,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 14:56
Linku:
,

VW Passat Automatik DSG Alcantara 2012

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:57 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:57 ,

''AUTO'_24>BLEJM VETURA TER KOSOVEN VW BMW AUDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:56 ,

''AUTO24"Blejm vetura MERCEDES BMW VW AUDI....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 23:56 ,

>>BLEJM VETURA TE GJITH KOSOVEN AUTOO_24 VW BMW <<

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:56 ,

''AUTO24 BLEJM VW BMW AUDI RANGE ROVE

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:55 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI->VW BMW AUDI GOLF

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:42 ,

Ml 320 4 Matic - Rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:31 ,

VW PASSAT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:09 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:49 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:48 ,

VW Passat 2.0Tdi Rline 2016����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:47 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 4Motion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:45 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim