aksidentum | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 17:44 ,

Mercedes 250

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 08:33 ,

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 12:15 ,

Kerkoj passat 1.8 benzin te aksidentum

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 12:10 ,

Piaggio Beverly Urgjentt

1 150 EUR

Viti: 2007
01 Tet 20:50 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUM APO ME DEFEKTE《《��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:36 ,

Blej Golf 4

21 Sht 13:04 ,

Blej Golf 4

12 Sht 23:32 ,

cadyi1.9 sizell

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 18:46 ,

Range rover

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 08:53 ,

She's ose ndroj e aksidentume n tabele t huja

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 11:28 ,

Mercedes E200 94 i aksidentum

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 08:17 ,

gollf 4 ocean i bom aksidentum

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:13 ,

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:35 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:50 ,

Kerkoj pasat b4 te aksitentuar

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 23:38 ,

Kekoj golf 2 1.8

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 22:20 ,

Shitet ndrrohet pasat 2

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 20:29 ,

Shitet pasati per pjes

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 11:37 ,

golf 3 1.9 disel aksidentum

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 13:28 ,

u shit flm merrjep

850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 10:09 ,

Blej vetura 24/7

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:06 ,

passat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:00 ,

Mercedes E220 i aksidentum

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 20:25 ,

Opel Corsa benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 22:50 ,

Mercedes 190

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:17 ,

Golf 7

13 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 19:59 ,

Mercedes R320 CDI 4 Matic L Grand Edition

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 14:27 ,

Mercedes benz

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 20:40 ,

Shitet Mercedesi i aksidentum

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 18:37 ,

Flm merr jep u shit e gzoft pronari ri ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:49 ,

kerkoj touran te aksidentum rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 20:03 ,

Kerkoj golf te aksidentum

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 14:32 ,

Skoda Fabia Monte Carlo serie

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Gush 21:03 ,

Shiten veturat mercedes i aksidentum edhe golf 2

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999


Në fillim