amg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 04:47 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:46 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

PASAT CC 2.0 TDI - RKS 1VIT

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:31 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

MERCEDES E CLAS 280 EVO AVANGARD AUTOMATIK VITI 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:19 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI AUTOMATIK RKS Full

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE ����

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC AMG Line 2013

19 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI AMG LINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

MISECU 5MP NVR, PoE, IP Camera 4CH, Mikrofon dhe Altoparlant

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:38 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:28 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:27 ,

AUDI A3 FACE LIFT 1.6 TDI LLEDA I DOGANUAR 2010

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:27 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:27 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:55 ,

MERCEDES CLS 350CDI

20 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 ,

Mercedes amg line (blueefficient)

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:18 ,

Mercedes c220 amg line automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:13 ,

Audi A4 Sline Facelift SWISS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:01 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:52 ,

MERCEDES CLK AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:40 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:39 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Kërkime të ngjashme

Amg amg Amg Amg Amg Amg Amg Amg Amg Amg

Në fillim