golf | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 13:55
Linku:
,

Vetura

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:04
Linku:
,

Shitet Vetura

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:19 ,

Mercedes C220 Automatik Avantgard

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:19 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:18 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

555 555 555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:18 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Shitet Golfi 7+ 2.0 Tdi 2018 Shum i Mir

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:18 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Shesim Bandash Per Vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:18 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:17 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:17 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI ME LLEDA FULL EXTRA 2014 RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim