golf 2 sport | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

13 Jan 15:52
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 14:37 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:35 ,

Golf 6 GTI

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:32 ,

VW Golf VII 2.0 TDI LOUNGE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:31 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:52 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:43 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:21 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:11 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Shesh golf 6 2.0 forma Err

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:12 ,

Bmw 525 Tds

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:06 Shitorja ,

VW TIGUAN DSG 2.0 BENZIN 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:15 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:04 ,

SHITET GOLF GTD 2013 SPORT SOUND SYSTEM

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:11 ,

BMW X5 3.0D XDRIVE M packet REGJISTRIM FIKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:26 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION DSG

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:52
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 00:37 ,

Vw Golf 6 Plus Bluemotion

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 21:31 ,

SHITET GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:18 ,

Shitet Golf 6+ 2.0 automatik me funksione shtese fabrikisht

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 18:48 ,

Shite ndrrim me merce

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 16:18 ,

Golf 2.0 GTI Performance DSG 2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 15:34 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

40 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 11:04 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim