golf 5 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 15:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 VITI MODEL 2008 RKS 6 MUJ

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

VW Golf 5 1.9 Bluemotion 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:05 ,

PEUGEOT 1.6 HDI / VITI 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:21 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:14 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK FACELIFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

Peugeot 607 facelite 2.7 dizel automatik 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:51 ,

Golf 5 GT 1.9 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

Audi a4 2.7 Automatik Diesel 2007 3x S-Line

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

Vw Tiguan HighLine BlueMotion DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 ,

✅Shes Golf 5 1.9TDI 4MOTION 2008 10muj rks gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:29 ,

VW Golf 6 2.0 Dizell 2008 RKS

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:57 ,

Golf 5 dizel 4x4 1.9 tdi 2008 rks 8 muj

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:06 ,

Bmw 123 Diesel viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:27 ,

Golf 5 GT 2008

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:17 ,

Shitet golf 5 plus 2.0

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 15:16 ,

Toyota Auris

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 07:13 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 10:23 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2008 (RKS)

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 09:05 ,

VwPollo 160mi km1.4 dizell 4.0 l / 100 km (e kombinuar)EXTRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 15:24 ,

Shes golf 5 viti prodhimit 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 09:24 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 ULSE 5 SHPJECI 6

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:54 ,

Alfa Romeo 159 1.9JTD 2008 Qmimi Volitshëm!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 13:09 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 13:09 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim