golf 6 sport | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6 sport,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 sport Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:00 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:36 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:04 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 ,

Golf 6 GTD viti 2011 Full GTD

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

Golf GTD 160mi Km Me Libra Pa Dogan!!

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:30 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi bluemotion

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:11 ,

Shes golf 5 dizel 1 vit regjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 15:37 Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:29 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

Golf 7 1.6 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

Histora e veturës

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:48 Shitorja ,

VW Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel -12

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:44 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI-Diesel DSG -11

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:56 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:29 ,

Oferte per marakli

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Qer 06:17 ,

Honda Civic

Histora e veturës

7 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 14:23 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI DSG VRS LINE

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 08:09 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:21 ,

SHITET SEAT LEON 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 21:48 ,

GOLF 7 GTI 145.000KM,AUTOMATIK,FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 21:02 ,

Golf 7 Gti 145.000Km,Automatik FULL EXTRA.

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 16:05 ,

Golf

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 14:31 ,

VW GOLF 6 2.0 GTD AUTOMATIK DSG F1 RKS

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 22:30 ,

VW T4 kombi

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 13:36 ,

Golf automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 sport | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione