Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamion | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamion,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Gush 11:03
Linku:
,

Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:38 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 ,

Shes hebebinen 12V per kamioneta

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 ,

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:25 ,

Caddy SDI tiptop

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Combo 1.7 DTI me klim me dogan ����

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Hyundai Automatik 4x4

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:08 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Smart fortwo Automatik klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

Mercedes benz c 350 Panoram

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:15 ,

CITROEN C4 AUTOMATIK 1.6 DIZELL VITI 2008,RKS, KLIMATRONIK

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:15 ,

GOLF 6 KARAVAN 1.6 TDI AUTOMATIK, RKS,FULL EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:15 ,

CITROEN JUMPY 1.6 DIZELL,8 ULESE,RKS,VITI 2017,

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:40 ,

bmw 318

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Passat B8 DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

Ford Focus DIZELL

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:52 ,

Mercedes A160

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:54 ,

Opel meriva 1.7cdti viti 2004 rks 4 muj

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 1 vit te plot

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:50 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kamion në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamionet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamion me kran në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionet në kategorinë Makina
  • Kamion kiper në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioneta në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamioneta në kategorinë Vetura | Fiat | Ducato
  • kamioneta në kategorinë Makina
  • kamion në kategorinë Makina
  • Kamiona në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione