Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercdes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercdes,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercdes Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:05 Vetura , Ferizaj

Mercdes C220

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:02 Vetura , Ferizaj

Mercdes C220

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:29 Vetura , Drenas

mercdes-benz e350

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Mar 19:04 Vetura , Burim

R16 per audi benz VW guma me fellne

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 15:31 Vetura , Ferizaj

Mercdes C220 CDI

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:54 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre mercdes c w203

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:50 Vetura , Ferizaj

Mercdes a clas benzi 1.6 rks 1 vit viti 98 info 049197008

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:38 Vetura , Ferizaj

Shitet Kombi Mercdes Vito Dubli, Motor 2.2, Viti 2003

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:23 Vetura , Vushtrri

Mercedes a180

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 21:00 Vetura , Mitrovicë

Shes Veturen - Mercedes A Klas

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 18:57 Vetura , Burim

Shitet Mercdes Benz e250 rks 1 vit ekstra ne gjendje

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 12:55 Vetura , Prishtinë

Mercdes. C220

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 20:54 Vetura , Ferizaj

Mercdes benz C220 Automatik

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 10:49 Vetura , Ferizaj

shes mercdes 2.20 cdi autmatik 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:05 Vetura , Prizren

mercdes benz c200

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 19:26 Vetura , Burim

Mercdes Benz C 220 rks 5 muj model i 2003

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Jan 17:58 Vetura , Pejë

Mercdes

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 18:10 Vetura , Ferizaj

Shitet mercdes ose ndrrohet me toke

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Dhj 12:01 Vetura , Gjilan

U shit u shit flm mer jep

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 08:32 Vetura , Shtime

Mercdes 250

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 13:06 Vetura , Ferizaj

Shitet mercdes Ml 320

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 12:20 Vetura , Drenas

Mercdes c.220 cdi 7 muj rks

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 09:09 Vetura , Mitrovicë

Mercdes Automatik Dizel

123 456 789 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Dhj 13:53 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:11 Vetura , Lipjan

Mercdes benx c220 cdi

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 17:04 Vetura , Ferizaj

urgent shes dizne per golf 7 punp ujit

99 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercdes | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione