mercedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

19 Tet 19:50
Linku:
,

Mercedes Benz CLA 180 - AMG Line

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:35
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06
Linku:
Shitorja ,

Mercedes E 220 CDI 9G

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 21:59
Linku:
,

•●• TOURAN, 1.9, 2004, KLIM AC, 7 ULSE, TEMPOMAT.

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:47 ,

MERCEDES C 220 CDI 2002 .MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:44 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:41 ,

Mercedes vito rks 2009 dizel bojm ndrrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:38 ,

YAMAHA - T max

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Sot 19:38 ,

Mercedes Benz C220 2.2 CDI Avantgarde 2003����

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 ,

Shes Opel Astra Cosmo - viti 2005 -1.9 Disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:36 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

Shes Mercedes C 2.2 cdi avangard 2003����

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

SsangYong Musso Sports 2.9D

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:22 ,

Mercedes Ml 270 CDI Dizell Rks Klim Viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks Klim Ekstra I Rujtun

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

Mercedes 190 2.5 dizell rks n gjendje te rregullt

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:16 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 ,

Mercedes-benz

1 150 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:11 ,

Mercedes

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

GOLF 7 1.6-TDI VITI 2013 ME DOGANE-HOMOLOGIM

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 ,

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:58 ,

Mercedes a clas 1,7 disel regjistrim 11muj me klim

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:56 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:56 ,

Mercedes CDI280 3.2

7 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 ,

MERCEDES ML 2.7 CDI AUTOMATIC 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

B Class Automatic

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim