Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

merrjep vetura ne kosov | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe merrjep vetura ne kosov,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj merrjep vetura ne kosov Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 21:18 ,

U SHITTTT ..FLM MERRJEP...

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 01:38 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 21:23 ,

U shit Turan 2.0 dsg.Flm.merrjep

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:36 ,

U SHITTTT FLM MERRJEP-E GËZOFT PRONARI RI

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 12:01 ,

U SHIT FLM MERRJEP-E GËZOFT PRONARI RI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:06 ,

U shit, flm merrjep!

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 16:25 ,

FLM MERRJEP U SHIT!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:02 ,

U shitttt flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:16 ,

Flm Merrjep u shit Opel Frontera 2.8 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Jan 18:53 ,

U shit flm merrjep

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 01:29 ,

U shit Flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:17 ,

Audi A6 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 11:31 ,

U SHIT FLM MERRJEP Chervolet Kalos 1.2 Benzin 2004

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 19:57 ,

Gjip 4x4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 13:07 ,

Opel vivaro 2005 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
30 Nën 19:02 ,

MU Shit Flm Merrjep Passati 1.9 Tdi Viti 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 16:21 ,

I Shitur flm merrjep

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 12:40 ,

U shit e gzoft pronari ri flm merrjep

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 20:27 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 17:35 ,

U SHIT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 22:04 ,

ushiiitttt flm merrjep!!!!

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 14:05 ,

Ushit flm merrjep…..

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:42 ,

Faleminderit merrjep u shit

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 16:27 ,

Opel corsa a

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Gush 23:47 ,

U shit flm merrjep

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:19 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:45 ,

U SHITTTTT FLM MERRJEP......

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 01:35 ,

Golfi 1.8 GTI Ushitflm Merrjep

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:51 ,

U shit flm merrjep

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 11:37 ,

uuuuu sittttt flm merrjep

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 21:13 ,

U SHIT FLM MERRJEP. COM

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:34 ,

U shitt flm merrjep Golf 5 1.9 tdi goal 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 08:46 ,

U shit flm merrjep

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Qer 10:42 ,

USHITTT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 16:21 ,

Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 19:36 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:07 ,

UshittttttttMitsubishi L200 ne gjendje perfekte 2.5 rks

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 18:44 ,

u shit flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:45 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 01:59 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 21:56 ,

Flm merrjep u shit Opel Frontera 2.0 benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Mar 10:49 ,

U shit flm merrjep

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj merrjep vetura ne kosov | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione