motor me rrym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor me rrym , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motor me rrym Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:01 ,

��BMW E46TOURING 320D FULL OPCION��

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:33 ,

vw Golf TDI 1 vjet RKS ne gjendje shume te mire

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 ,

Opel corsa 2007

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

SHITET PER PJES OPEL ASTRA AUTOMATIK1.6 BENZIN

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:11 ,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack 1 Vjet RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Mercedes c 220 automatic disel rks 1 vit

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:49 ,

����SHITET BMW E46TOURING 320

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:48 ,

Opel astra 2.0 dizel viti 2001

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:23 ,

SHITET MERCEDES A 170 CDI LONG DIZEL VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:54 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI RKS KLIM PERFEKTT

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:09 ,

shes mercedes oldtimer 1988 rks 7muaj

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:48 ,

VW golf 5 TDI ne gjendje shum te mire 1vjet RKS

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:28 ,

TATA TELCOLINE 2.2 RKS 2012 4 x 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 09:02 ,

SHITET OPEL ASTRA (G) 2.0 DIZEL VITI 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 17:40 ,

Vw Passat 3c viti fund 2007 2.0 DSG rks i skaduar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 22:35 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 184PS AUTOMATIK S LINE PANO

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:02 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI RKS 2 MUJ MOTOR JAPAN 2004 COMFORT KLIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 13:11 ,

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 21:26 ,

Golf mi3

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 16:52 ,

MERCEDES C250 10 muaj rks automatik

1 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 16:58 ,

Peugeot 407 1 vit regjistrim rks ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Shk 10:39 ,

Shitet Škoda Octavia Automatik TDI

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 04:16 ,

Renault Clio

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 02:27 ,

Shitet dodge caliber 2.0 crd 2010

5 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 02:27 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI motor japan 10 muj RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 00:20 ,

\\\Shes TATA indica Vista (QUADRAJET) me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 12:47 ,

land rover frilander 2.0 2002

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 12:02 ,

renault megane 1.9 dizel

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 10:12 ,

Shitet Bmw e90 200ps

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 17:18 ,

Opell Astra

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 08:22 ,

Shitet Mercedesi C220 EVO 2004

5 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:34 ,

Shite golfi 1.9 dizel 6 shpejtsi 2002.

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 02:44 ,

Opel Insignia OPC

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 09:18 ,

Golf 4 1.9 TD(i) OQEAN 2003 senzora parkingu

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:54 ,

Mercedes C220 Cdi EVO Rks 1vit 2004����

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 12:13 ,

Opel corsa 1.0 b viti 00 motor me zingjir rks 1vit

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 14:09 ,

VW Passat b5 1.9 t(di)

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 22:32 ,

i'shitur Bmw X3 3.0d Mpacket

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 18:58 ,

Motor me rrym

1 200 EUR

Viti: 2010
02 Tet 21:17 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor me rrym | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione