nissan patrol | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 21:44 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:32 ,

GOMA 255/55/R18 PIRELLI

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:37 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:33 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 06:58 ,

Shes Nissan patrol 3.3

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 12:26 ,

Nissan Patrol 4x4

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 21:32 ,

Nissan Patrol 4.2 Diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 17:48 ,

Nissan patrol off road

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:17 ,

Sprinter 416

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 12:08 ,

Nissan Patrol

18 Korr 14:37 ,

Shes gjip nissan patrol

Viti: 1985
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 22:57 ,

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Qer 14:41 ,

Nissan patrol

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 20:58 ,

Nissan Patrol

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:01 ,

Shitet BMW Urgjent

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:09 ,

049116859 viber

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:19 ,

Nissan patrol 2.8 naft me letra te pagume

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Jan 16:25 ,

Nisan Patrol dizel

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 23:13 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3 dhe 2.8

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 17:56 ,

Nissan patrol 3.3

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 ,

4x4

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 12:36 ,

Nissan Patrol

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 12:20 ,

Nissan Patrol

4 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 13:53 ,

Nissan Patrol 4.2 Dizell

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:31 ,

Nissan patrol offroad rally

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Sht 22:47 ,

Shes pjes per nissan patrol 3.3

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 13:11 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 13:02 ,

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim