Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:56
Linku:
,

BMW 320 E90 FaceLift Automatic Full

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:30 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:29 ,

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:28 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:28 ,

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:28 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:27 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2007 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Blejm Vetura te Aksidentuara Pa Dogan Rks me Defekt

1 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 ,

Blejm Vetura Rks Defk Aksidentuara Pa Dogan Viti 2000-2016

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:22 ,

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:19 ,

vw t-5 1.9 tdi transporter pa dogan viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:19 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:13 ,

Audi A6 3.0-TDI Quattro

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Nissan Micra 1.2 DIG-S

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Peugeot 208 1.2,Benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:09 Shitorja ,

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

VW Tiguan 177ps

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

Opel Insignia 2.0cdti 2015

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:00 ,

SHITET PASATI 2.0TDI 2009 motorr golf 6 pa dogan

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:59 Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Shitorja ,

OPEL ASTRA DIESEL 2.0 E PO SA ARDHUR ME DOGAN EXTRA E RUJT

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 ,

Shes hebebinen 12V per kamioneta

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:59 Shitorja ,

Peugeot 207 SW 1.6i,16V

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:59 Shitorja ,

Ford Focus 1.0 SCTI,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:59 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6HDi

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 ,

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:59 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:59 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 Shitorja ,

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja ,

Ford Ka 1.2i,Ambiente,Benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:57 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 e-HDi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:57 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja ,

Renault Kango 1.5 dCi

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:49 ,

opel rks ndrrim me vetura pa dogan dhe per pjes

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

Ford Ranch 2.5 rks n gjendje perfeke

5 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

Shitet ndrrohet me vetura e gjipa rks ose pa dogan

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione