Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pikap | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 22:59
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 13:47
Linku:
,

PASAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION RKS I PAR NKOSOV

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:19
Linku:
,

** WW CADY 1.9 TDI KLIM RKS 044280873

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 05:35 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

Shkoda praktik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Shitet Vectra B karavan ose ndërrohet me Pikap

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:25 ,

PIKAP CADDY 1.9 SDI RKS

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:23 ,

Skoda 2021 16 000 km edhe 4 vjet garancion

11 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:18 ,

pikap

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:03 ,

✅ PIKAP CADDY 2.0 SDI 2005

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 ,

✅ CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

✅ T5 1.9 TDI 2006 I DOGANUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 ,

✅ CADDY 1.9 SDI 2004 I DOGANUAR

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

✅ CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 ,

VW CEDDY 1.9 TDI KLIM RKS i DOGANUAR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

������VW Caddy 1.9TDI ������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Citroën Berlingo 1.6HDI me Klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

������Seat Inca 1.9SDI������

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2003����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

����Seat Inca 1.9SDI����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

����Fiat Scudo 2.0HDI 2005����

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:52 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:28 ,

Ford Fiesta 1.4 dizell, 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

Ford Transit 1.8 TDCI klima ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:19 ,

Ford fiesta pikap 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:52 ,

Ford Fiesta 1.4 dizell, viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 ,

Kemi pjes per Opel Combo 1.7 Disel

11 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:51 ,

Auto sallon olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:51 ,

Olsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:20 ,

T4 2.5 TDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Fiat Ducato 2.3 JTD 188.000 Km 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 ,

Nissan InterStar 2.5 TDI XXL MAXI �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:19 ,

bmw 330xd M57 Manual��������

2 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:19 ,

BMW 330xd M57 Manual����

2 890 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:18 ,

Bmw 330d E46 M57 ����

2 590 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 ,

Pikap cedy MAXI 1.9 Tdi viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:51 ,

shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:22 ,

Shitet ose ndrrohet me Pikap

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione