Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pikap caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap caddy,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap caddy Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:59 ,

Shes Pikap Caddy 1.4Benzin 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10€ copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:50 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2002����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:16 ,

Pikap

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

Reno kango 1.5 dci rks 6 muj 044280873

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Combo 1.7 DTI me klim me dogan ����

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Vw caddy 1,9 TDI klima viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:40 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 ,

Caddy 1.9TDI

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

Seat Altea 1.9 TDI transporter 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:54 ,

Caddy 1.9 TDI KLIM 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:52 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:47 ,

Caddy 2.0 SDI 151.000 Km 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:27 ,

CADDY 2.0 SDI 2010 RKS

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

CADDY 2.0 SDI ME REGJISTRIM 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:21 ,

Caddy 1.9 TDI viti 2010 me Klim ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

PEZHO PARTNER 2.0 HDI 2006 RKS

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 RKS

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:13 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:36 ,

Shitet Pikap Caddy 1.9

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:45 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:45 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:48 ,

Caddy 1.9 TDI 2010 klima ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:23 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:50 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:45 ,

PIKAP CADDY 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 09:28 ,

VW CADDY ~ 1.9 TDI ~ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:28 ,

VW CADDY ~ 1.6 TDI ~ DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:28 ,

VW CADDY ~ 1.9 TDI ~ 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:27 ,

TRANSPORTER 2005 - 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:16 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 08:13 ,

Caddy 1.9 tdi 2007 me klim (me dogan)

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 15:44 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 15:44 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 14:04 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap caddy | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione