seat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

26 Sht 12:52
Linku:
,

BMW 330 GT XDrive 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02
Linku:
Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 16:49 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

BMW 3 2.0 Dizel 2014 FULL OPSION

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:47 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:47 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105Ps 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

VW Golf 5 2.0 TDI DSG 12/2006

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:46 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

Seat Cordoba 1.9 tdi -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:46 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

VW Golf 5Plus 1.9 TDI 11/2008 Model 2009 Goal

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 12/2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:45 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:45 ,

VW Golf 5 2.0 TDI 140Ps Automatik DSG

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:45 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:45 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:45 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:43 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:39 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:39 ,

Passat B7 2.0 disel

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:33 ,

SEAT LEON TDI

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:27 ,

Shitet Seat mii benzin viti 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:26 ,

Shitet seat ibiza 1.6 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:24 ,

Seat Toledo DZG ( Automatik ) viti 2005 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

Mercedes E250 Avangard

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

SEAT ALHAMBRA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2011 PA DOGANE

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 ,

Mini Cooper D Contryman ALL4 (4x4)

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:12 ,

Seat ibiza 1.4 tdi 2017 vetem dogan dhe homologim

7 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:11 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim