Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skele | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skele,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skele Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 05:56 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:56 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:52 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

Reno kango 1.9 dci 900 eu nuk perkthehet 044280873

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:42 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Nissan terrano 2 2.7 tdi

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:06 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:06 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 18:37 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:21 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:28 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 13:10 ,

Caddy 2.0 SDI

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm gjitha veturat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 23:53 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 12:33 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 13:15 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 12:46 ,

AUDI Q8 50 TDI 3XSline 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Qer 20:05 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 18:22 ,

Shes Golf 2 1.6TDI

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm bmw te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:25 ,

**CADY 1.9 TDI KLIM RKS 044280873 Nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 09:24 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 11:10 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skele | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione