syncro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe syncro , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj syncro Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:43 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:58 ,

golf 2 4x4 syncro gjip

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 19:58 ,

Kërkoj të blej kombi VW T2 dhe VW T3 Syncro

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 01:04 ,

Golf 2 1.9 syncro 4x4

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 10:53 ,

Golf 1.9 syncro 4x4

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 19:50 ,

Golf 2 ~ 3 kerkoj MENJAQ 4x4 gjendje rregull

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 13:27 ,

golf syncro country

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 12:38 ,

VW Golf 2 syncro Country

10 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 00:27 ,

Kerkoj ndrrus shpejtsis (menjaq) te t2 syncro

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 22:30 ,

shes golf 2 4x4 syncro

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 16:51 ,

Karoseri VW Golf Rallye syncro

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Dhj 20:11 ,

Golf syncro

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 21:39 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:00 ,

Shes golf 2 4x4 syncro

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Nën 22:45 ,

Wt3/t2

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 13:43 ,

Golf 3

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Tet 23:23 ,

Audi Coupe

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 21:08 ,

kombi t4 4x4 syncro

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 20:15 ,

Vw T3 caravele cl syncro 4x4

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Korr 10:12 ,

VW t3

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 23:16 ,

Shitet wt3 syncro 4x4

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 13:12 ,

Syncro 4x4

12 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 01:20 ,

Shitet kombi wt3 syncro 4x4

12 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 23:51 ,

Shitet nderrohet kombi (4x4)

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
09 Maj 00:27 ,

kombi t4 syncro 4x4 2.5 benzin plin

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 14:15 ,

Shes golf 2 syncro 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:36 ,

Kombi T4 ww

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 12:05 ,

Golf 4 syncro 4×4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 19:29 ,

Kombi T3 1.9TurboDiezel SYNCRO

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 00:02 ,

Vw t3 4×4 Syncro

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 14:42 ,

U shit

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 12:24 ,

vwt4 2.5 tdi syncro

2 222 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 12:12 ,

vwt4 2.5 tdi syncro

2 222 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj syncro | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim