urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 11:58 ,

Shitet urgjent vektra 1.6 benzin tiptop

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

urgjent shes interierin e golf 5 karrika tapacira

115 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:14 ,

Fiat1.2b rks13-03-2021 vit 99 shitet-urgjent

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:34 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:34 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

NDRIM GJIP HONDA CR-V 2.2 DIZELL 4X4 RKS 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 ,

NDRIM CITROEN C4 1.6 BENZIN RKS 10 MUJ 2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 ,

BMW 640D X-Drive Individual

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Mercedes c 220 Shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

Citroen

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:03 ,

Urgjent esht 2,5dizell perfekt urgjenturgjent 2002

3 870 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 ,

��URGJENTAudi A3 full Sport 140 ps.Sline x3��

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

Urgjent Audi A3 Spotback Facelifte 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 ,

shes holf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 ,

Shitet URGJENT - E 350 AMG

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 ,

Opel Zafira 1.9cdti(Urgjent)

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Shitet golfi 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:57 ,

Shitet seat 1.9 sdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:56 ,

Shitet fiati dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 ,

Citroen c5 URGJENT

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 ,

Shitet URGJENT CITROENI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:07 ,

MERCEDES C220 AUTOMATIK RKS 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN ME DOGAN KLIM 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:07 ,

Pasat 3c urgjent

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 ,

NDRIM BMW X5 35 DIZELL XDRIVE AUTOMATIK RKS 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

BMW 730

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:02 ,

Urgjent VW T4 2.5 tdi me klim 8+1 ulse rks

3 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:08 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks5m URGJENT tiptop

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:07 ,

urgjent shitet 450€

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:34 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:35 ,

Astra G 1.8 16v URGJENT! 1999e

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim