Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vito | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vito Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:31 ,

045712380

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:31 ,

045712380

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

045712380

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:57 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 ,

Shes hebebinen 12V per kamioneta

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 ,

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:22 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2002����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 ,

Shitet Mercedes Vito Frigo 2.2 CDI 2005 RKS i skaduar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:26 ,

Seat Altea 1.9 TDI transporter 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Caddy 2.0 SDI 151.000 Km 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:26 ,

Caddy 1.9 TDI KLIM 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:22 ,

Fiat Ducato 2.3 JTD KLIM �������� 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:11 ,

Citroen jumpy 2.0 hdi rks 2005

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:12 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:54 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:24 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

Mercedes Vito

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

Kombi Mercedes Vito MAXI 109 Cdi me dogan rks

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:16 ,

Mercdes vito matorin bllokum

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:49 ,

TRANSPORTER 2005 - 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Standard i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:48 ,

Mercedes Sprinter 316CDI me Klime Maksi viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:48 ,

MERCEDES VITO 5 ULSE KLIMË

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 ,

Mercedes Sprinter 411CDI Dupllak me 20 Ulse viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:27 ,

VW Crafter 2.0TDI Standard me Klime i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

Mercedes Sprinter 516CDI Standard Dupllak viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 ,

Mercedes Sprinter 310CDI Standard i posa ardhur viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:06 ,

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:06 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:03 ,

Blejm vetura 045712380

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 ,

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Vito në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Vito në kategorinë Vetura | Citroën
  • Vito në kategorinë Vetura | Jaguar
  • Vito në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • vito në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | V 230 | V-Class
  • Vito në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • VITO në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione