Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vollan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vollan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vollan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:19 ,

VW Tiguan 177ps

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

VETEM THIRRJE 044336055 VW GOLF IV 1.9TDI RKS 03/23

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:17 ,

Passat B7 2.0 TDI - DSG

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:17 ,

Shes Alfa romeo gt 170ps

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:12 ,

OPELL ASTRA 1.7 DTI E DOGANUAR����

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:09 ,

Shkoda Octavia 2.0 TDI Dsg V.p2018 I Doganum

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:54 ,

Mercedes C180 Benzin Plin V.p2008 Rks 7 Muj

6 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:28 ,

Peugeot 508 gt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Golf 6 Plus STYLE Tdi Automatik DSG Doganuar 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Golf 6 MATCH 2.0 Tdi Bluemotion Doganuar 2012

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

FORD FOCUS CC 2.0 DIZELL MANUAL

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 ,

Opel Astra H FULL EXTRA

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Touran 2.0 Cross 7 Ulse

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 ,

Opel Astra 1.7 Diesel, Viti 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:21 ,

AUDI A4 2.0 TDI S-line -SHITJE EDHE ME LEASING-

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

SHES OPEL ASTRA 2.0 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:36 ,

Vw Beetle

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:16 ,

Opel Astra J 1.7Cdt( i ) FaceLift Rks

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Shitorja ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Automatic 7 Ulse����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

VW PHAETON 3.0DIZELL AUTOMATIK/TIPTRONIK FULL EXTRA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

VW PHAETON 3.0DIZELL AUTOMATIK/TIPTRONIK FULL EXTRA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DCI - RKS 4 MUJE MANUEL 6+R 2006

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DCI RKS 4 MUJ MANUEL 6+R 2006

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

Shes pika vw cady 2.0 dizell rks 1 vit 044870990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:36 ,

Shitet Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO - AUTOMATIK - RKS

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:29 ,

peugeot 307 HDI 2.0l diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
Dje 23:16 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:05 ,

Peugeot partner 2.0 Hdi Rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

VW Passat 3C 2.0 Dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 ,

vw golf 7

7 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:19 ,

Bmw 118D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 ,

Opell Astra Full Extra

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 ,

SHES OPEL ASTRA 2.0 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 ,

Shitet vektra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:03 ,

Mercedes-Benz ML350 AMG 4Matic 2014

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 ,

Citroen DS3 Viti 2011 (RKS)

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:56 ,

Alfa Romeo Mito 1.3 Multijed viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:56 ,

Bmw 318d 2.0 Viti 2014 (RKS)

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vollan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione