Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rahovec | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:17 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:17 ,

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:38 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:11 ,

BMW

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 04:11 ,

BMW

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 04:10 ,

Vw Touran 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:13 ,

Mercedes Vito Diesel

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:00 ,

Shitet Renault Clio 2

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 ,

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:35 Shitorja ,

Blejm Vetura BMW-AUDI-MERCEDES✅ Online 24/7

2 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:45 ,

Opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 22:38 ,

Fellne 15 - 5 Vrima

210 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 22:38 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 21:55 ,

Golf

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Qer 21:22 ,

Shitet vv T5 1.9 Tdi Maxxi 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 21:21 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi Automatik klim 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:40 ,

BMW

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Qer 08:58 Shitorja ,

SHESË AUDI A3 SEDAN VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 08:05 ,

Shitet Vv Golf 6 1.6 Tdi 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 08:05 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 Klim

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:45 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2007 Klim Dsg

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:02 ,

Opel corsa 1.7 Dizel

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:37 ,

shitet Sharani

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 14:19 ,

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 01:18 ,

Shes Makine te aksidentuar Wolkswagen Fox Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione