Opel corsa | Rahovec | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa,kategori,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Maj 17:50 ,

Opel corsa 1.2benzin ��049 666 035

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Mar 10:58 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:10 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:03 ,

opel corsa

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:13 ,

opel corsa

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:02 ,

Shitet Opel corsa diesel

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 12:55 ,

Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet mercedes 240 karavan

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 07:24 ,

Opel Corsa 1.4

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:07 ,

Opel corsa 2003

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:04 ,

Opel corsa 1.2 benzin 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 16:35 ,

Shitet !

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 19:11 ,

Corsa

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 19:06 ,

Opel Corsa 1.2 Manual

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:41 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin Bej edhe ndrrm

Histora e veturës

520 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 18:47 ,

Opel Corsa 1.2 Benxin Viti 2009

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:46 ,

Shitet opel corsa 1.7 dizel viti 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 19:42 ,

2001 Opel Corsa 1.7DTI 75ps me dy pale goma

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 22:49 ,

Opel corsa

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 21:12 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 15:43 ,

Urgjentt shitet Opel corsa 1.4

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 15:28 ,

ope corasa

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 12:50 ,

shitet opel corsa

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 11:32 ,

Opel corsa CDTI

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:20 ,

OPEL CORSA

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 07:58 ,

opel corsa 1.2

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 19:33 ,

U Shit

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 16:14 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 19:28 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 22:36 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 15:18 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 20:24 ,

Opel corsa 1.2 benxin viti 99

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 23:18 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:19 ,

Opel corsa

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 21:57 ,

Opel Corsa A 1.4

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione