Shtime | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:26 ,

Pikap Ford Transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

VW Polo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:25 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:24 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:14 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:09 ,

SHITET MERCEDES CLS 320 RKS VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:07 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:06 ,

OPEL CORSA 2005 BENZIN 1.0 RKS DERI FUND VITI

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:06 ,

SHITET AUDI A6 1.9 DIZEL VITI99 RKS 7MUJ

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:02 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG ndrrim me golf 5 auto

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:59 ,

Shitet audi 80

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Sprinter 313

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 ,

BMW 520i

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:50 ,

Vetur

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:20 ,

shes renaut twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:39 ,

Shitet peugot 106 benzin me rks

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:17 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:11 ,

Mercedes E320

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:09 ,

shitet seat ibiza

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 23:31 ,

Ford Focus 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:22 ,

Opell aster

12 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 20:36 ,

Aster 1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 16:34 ,

Mercedes C220 2008 Automatik

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 15:33 ,

Peugot106 rks

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 15:04 ,

Bmw

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 13:51 ,

shitet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 12:41 ,

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAVE AUDI BMW VW GOLF

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Maj 09:10 ,

Peugot106 b me rks

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 00:21 ,

Vw scirocco -Tdi

10 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione