polo | Shtime | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 08:36 ,

Polo 1.2 TDI vp 2012 1vit rks

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 12:42 ,

Polo

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 16:34 ,

Bëj Ndrrim me veturë Automatik

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 12:23 ,

VW Polo 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 19:04 ,

shitet polo

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 10:33 ,

Shes polo cross

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 16:35 ,

Eclas mercedes ventillator polo

Histora e veturës

60 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 13:45 ,

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 13:09 ,

polo 1.9 disel

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 14:18 ,

Polo 1.4 16V 2002 Automatik

Histora e veturës

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 13:58 ,

VW Polo 1.4 16V 2002 Automatik

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 20:15 ,

Kompjuter per vetura

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 17:28 ,

shitet vetura

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:34 ,

Shitet Polo 1.0 Benzinë Rks deri 17.09.2019

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:28 ,

Shitet

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:10 ,

polo

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 15:03 ,

polo 1.4 bensin

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 15:09 ,

Shitet POLO 1.9 Dizell TDI (DI- te kuqe)

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:06 ,

Auto pjes Endriti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Mar 11:35 ,

Është shitur Flm merr jep ww polo

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 22:54 ,

Shes këto pjes për golf 2 edhe polo 92

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:46 ,

shitet vetira polo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 19:14 ,

VW POLO 1.4 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 09:12 ,

Shitet Mercedes Benz 190

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 23:11 ,

VW Polo 1.4 2002 Automatik, Benzin

Histora e veturës

4 390 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 23:03 ,

VW Polo 1.9 TDI 2002

Histora e veturës

4 790 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 15:08 ,

Polo

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:00 ,

Polo

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:48 ,

Polo

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:40 ,

Mercedes c270 full extra 2004

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:21 ,

VW POLO 1.6

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:20 ,

Risi risi fiat dobllo 1.9 dizell 05

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:12 ,

Polo tdi me ni te kuqe regjistrim 15-08-2018

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 00:07 ,

Shes Polo 1.4 -16v .4 dyer ne gjendje perfekte

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 10:26 ,

Shes veuren POLO

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione