Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:00 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:00 ,

Shitet Kombi T3

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:48 ,

Shitet golf 6 2.0 TDI DSG automatik

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:46 ,

Shitet audi a4 2.0 TDI vp 2011 isa po ardhun

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:46 ,

Shitet audi 2.0 TDI b7 vp 2006

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:43 ,

Shitet golf 5 2.0 TDI 4x4 6 shpejci vp 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:43 ,

Shitet audi a4 1.8 turbo vp 2005

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:36 ,

Opel Zafira 1.9

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Mercedes C220 Cdi Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

Shitet Roveri

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:44 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

She's golf 3 ne ne gjendje te mir shum

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:44 ,

Shiten ipon8 ipon6 huawei

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:24 ,

Citroen Berlingo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:23 ,

Shitet Pikapi pezho

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:04 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI 2005 RKS 9 MUAJ GJENDJE PERFEKT ME KLIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 22:53 ,

I Shitur Reno Megane 1.9dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 17:08 ,

VW Golf Vll 2.0 DSG Full Extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Korr 16:28 ,

SHITET VW CADDY 2010 RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 15:20 ,

Shitet Pikapi Caddy 2.0 SDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione