Golf 5 | Viti | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:33 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:35 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 08:16 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 TDI Viti 2004 RKS 10 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 14:51 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 SDI Viti 2007 Me Klime RKS 1 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:51 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 TDI Viti 2004 RKS 1 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:38 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Qer 13:05 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 11:01 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:37 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:39 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:56 ,

U SHIT E GZOFT AUTO SALLON LUKI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:36 ,

Shes bmw

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 08:36 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 20:41 ,

Gjama te zi fabrikisht per golf 5

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 09:00 ,

pjes golf 5 1.6 benzin

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:59 ,

Okazion mundesi ndrimi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 14:14 ,

U SHITTT FLM

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 12:19 ,

Shitet Golf 6 - 6200 Euro

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 14:08 ,

��Tirane-Shitet Golf 5 me kambio automatike

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 08:55 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI 2005 RKS 8MUJ

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:50 ,

Shitet pasat 3c1.9 tdi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Dhj 17:38 ,

U SHITTT FLM MERREJEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 22:33 ,

shes ose ndrroj golf 5

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 17:06 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 12:15 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 11:55 ,

Shes Škoda roomster 1.4 dizell 2010 me klim me Rks

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 14:28 ,

I shitur

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 17:32 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77KW VITI 2004 RKS

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione