Polo | Viti | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:19 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 12:15 ,

VW Polo Life

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:43 ,

Shitet polo sdi clasic 1.9

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 16:52 ,

Rover 1.4 benzin+gas rks 07.08.21

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 13:34 ,

Motorr per polo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 21:30 ,

VW POLO 1.2 BENZIN 2007 RKS

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:16 ,

Polo

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 20:49 ,

vw polo 1.2 tsi turbo team nga zvicrra 1 vjet regj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 19:17 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 14:35 ,

Polo

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 14:07 ,

pjes polo 4

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 20:34 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Korr 13:42 ,

Shes veturen VW Polo 2016

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Qer 10:04 ,

SHITET POLO 1.4 BENZIN 2001 KLIMATRONIK fUNKSIONAL

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 12:13 ,

vw polo (1 vit rks)

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 20:21 ,

USHITT

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:07 ,

Polo 1.4 TDI 2007

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:40 ,

USHITT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:40 ,

USHITT

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:11 ,

polo 1.4 tdi blumotion

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:57 ,

USHITTTT

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:10 ,

USHITT

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:42 ,

Punojm Gled Rafaello etj

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 18:56 ,

Polo

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 17:38 ,

Polo 2009

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Dhj 12:56 ,

Shitet Polo urgjent 1.9 dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:10 ,

VW Polo benzin

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 02:19 ,

je presim

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 06:07 ,

Golf 5 TDI 1.9 viti 2006

Histora e veturës

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 17:14 ,

shitet

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 23:40 ,

Shitet Polo 1.9SDI

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione