Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veture | Viti | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Veture,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Veture Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Dhj 21:26 Vetura , Viti

Chrysler Voager 7 ulse, dizell Viti 1997

3 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 20:33 Vetura , Viti

Shes bmw e39

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Qer 14:13 Vetura , Viti

Shitet VW CADDY 2.0 sdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Qer 18:30 Vetura , Viti

veture ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 07:20 Vetura , Viti

ii ShiturAudi SQ5 3.0TDI 313PS�� 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 23:42 Vetura , Viti

Shes bmw e39

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 11:18 Vetura , Viti

ii Shitur Mercedes ML 350Cdi 4Matic Amg 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 16:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Yamaha x max

5 EUR

Viti: 2015
20 Korr 10:45 Vetura , Viti

vectra B dizell 1 vjet regjistrim

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 17:21 Vetura , Viti

shes Veturë

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 19:37 Vetura , Viti

Shitet Opel Vectra C GTS 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 16:44 Vetura , Viti

Chevrolet Aveo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Mar 04:39 Vetura , Viti

Veture

460 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 09:33 Vetura , Viti

Shitet Kia Sorento me motor Mercedesi 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:31 Vetura , Viti

Kia Sorento 2.5 Turbodiesel Mercedes

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 20:14 Vetura , Viti

Veturë

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 21:35 Makina bujqësore dhe pyllore Makina korrëse , Viti

U shit !

5 EUR

06 Mar 22:40 Vetura , Viti

Shitet/ndrrohet me veture!

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 15:17 Vetura , Viti

Veturë BMW me targa te Presheves VR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 19:53 Vetura , Viti

Shitet Nga Naimi..Skoda octavia caravan..

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:14 Vetura , Viti

shitet ose nderrohet

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 19:50 Vetura , Viti

Erdhe dimri per Subaru 2010 Rks-2.0Dizel 4x4

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 15:06 Vetura , Viti

OPEL KADET 2.0 GSI!!!

1 380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 18:21 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Viti

Dinama r allansera

1 EUR

08 Korr 22:12 Vetura , Viti

Shes veturë

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 21:01 Vetura , Viti

Veture ne shitje

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:12 Vetura , Viti

Peugeot 307 HDI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:55 Vetura , Viti

Shes ford focus 1.6 benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Veture | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione