Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:12
Linku:
Shitorja ,

Audi A8 4.2 Quatro Dubell LLED Km 230 mij Viti 2011 RKS

20 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07
Linku:
,

vetura kombi BMW 520 facelift

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:56
Linku:
Shitorja ,

VOLKSAGEN GOLF 7 1.6 TDI 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 23:46 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:44 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:33 ,

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:39 Shitorja ,

AUDI A7 3.0i E DOGANUAR RKS EXTRA E RUJT PA AS NI VREJTJE

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Shitorja ,

BMW 530D DIESEL 3.0 ME KLIM RKS 5 MUJ EXTRA E RUJT

3 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 2.0 DIESEL Rks

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:39 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM DACJA SANDERO 1.6 BENXIN ME KLIM RKS

4 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Shitorja ,

CADDY DIESEL 2.0 I DOGANUAR RKS EXTA I RUJT PA VREJTJE

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:39 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM BMW X6M 3.0 XDRIVE FACLIFT 8 SHPEJSI

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Shitorja ,

SHES TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK R-LINE EXTRA I RUJT FULL EXTRA

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM BMW X6 DIESEL 3.0 M-PACKET FULL OPSJON

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:39 Shitorja ,

PASAT B7 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I DOGANUAR RKS EXTRA

8 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJM GOLF 6 DIESEL 1.6 TDI STYLE MODEL ME DOGAN

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:38 Shitorja ,

SHES TOURAN DIESEL 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

Shitet Urgjent

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 ,

GOLF 5 united 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:33 ,

VW tiguan 2.0 Diesel 4Motion 2017

19 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:28 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI CHROME EDITION I DOGANUM

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

PASSAT B7 1.6 TDI EDITION ME DOGAN

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 ,

Prodhuesi: Volkswagen Modeli: Golf 6 R Line

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

Shitet urgjent citroen c5

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:59 ,

VW Golf 7 1.6

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:37 ,

GOLF 7 - 2.0 TDI PA DOGANE 170 MI KM T GARANTUARA

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:27 ,

OPEL ASTRA J CDTI EDITION I DOGANUM

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Prodhuesi: Volkswagen Modeli: Golf 6 Higehline

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

SHES KOMBIN T2 T3 T4

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:19 ,

MERCEDES BENZ C220CDI AVANTGARDE AUTOMATIK 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Caddy 1.9 TDI 2006 Me klim

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:04 ,

Audi A6 3.0 Automatik 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:04 ,

Bmw 530 Manual ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Nisan 2.5 Dizell 98 KM 119xxx

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:57 ,

Bmw X5 3.0 Automatik 2003

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:53 ,

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

Shitet Vento 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione