Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrige ose karrik per pezho. | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrige ose karrik per pezho.,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karrige ose karrik per pezho. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 14:43 ,

MERCEDES BENZ E300 AMG LINE BLUETEC VEQ ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 18:12 ,

Golf VI- Highline, 2.0TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 12:47 ,

SHES KOMBI PER UDHTAR ME 8+1 KARRIGE

2 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:02 ,

Caddy maxi me 7 karrige

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 10:01 ,

Caddy 1.9 Tdi

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:48 ,

Caddy 1.9 tdi

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 23:52 ,

shitet Peugeot 307

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 11:49 ,

Karrige per femi

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 10:21 ,

Golf 6 2012 1.6TDI Bluemotion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 14:59 ,

SHITET VETURA E POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 21:29 ,

SHITET VETURA E ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 06:39 ,

Shitet Kombi T4 transporter

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:29 ,

ulese,karrige, t2* t3,T2,T3,T4

30 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:28 ,

ulese,karrige, t2* t3,T2,T3,T4

30 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 13:13 ,

Shitet Skoda Octavia

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 19:28 ,

shes mazda 626

960 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:38 ,

Golf 5 2008 1.9 Diesel

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Mar 16:49 ,

Citroën c3 1.4 hdi 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 04:41 ,

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:07 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:16 ,

Golf 3 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrige ose karrik per pezho. | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione