Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes vito | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes vito,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes vito Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 17:04 ,

Mercedes vito 2,2 motorr

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Korr 14:03 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 14:03 ,

Shes Mercedes-benz vito 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Korr 19:41 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 19:29 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Korr 14:03 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Korr 14:03 ,

SHES MERCEDES-BENZ Vito 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 00:23 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Korr 00:23 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 18:30 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Korr 18:30 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 10:59 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi 045911621

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Korr 10:59 ,

SHES MERCDES-Benz VITO 115 cdi AUTOMATIK 045911621

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 00:23 ,

SHES MERCEDES-BENZ 115 cdi vito

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Korr 00:09 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 00:09 ,

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Korr 18:56 ,

SHES MERCEDES-BENZ Vito 115 cdi Automatik

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Korr 11:01 ,

Shes Mercedes-benz vito 115 cdi AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:01 ,

SHES MERCEDES-Benz vito 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Dhj 19:48 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:40 ,

BMW 525 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 18:45 ,

Shitet kombi .Ndrrim me vetur tvogel

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 15:59 ,

SHES URGJENT MERCEDES BENZ VITO 2.2 2006

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 22:44 ,

shes 1.6 turbo ose ndrroj me kombi-pikap

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 18:29 ,

Mercedes vito 111cdi elegance

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 23:57 ,

Mercedes Vito

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:48 ,

Shitet Merceses Vito 112 CDI Me dogan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 17:08 ,

Mercedes-benz vito 108cdi

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 14:30 ,

shes Ndrroj mercedes vito

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 15:54 ,

Shes Ndrroj Mercedes Vito 8 muj rigjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 18:11 ,

U SHIT FLM

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 15:44 ,

Shes mercedes vito Cdi 2.2

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 19:22 ,

Shes merrcedes vito cdi 220

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 20:10 ,

Shitet ose ndrrohet urgjend

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 16:55 ,

Shitet ose ndrrohet mercedes vito

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 22:59 ,

Shitet Kombi Mercedes Vito

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:15 ,

Shitet ose ndrrohet kombi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 14:37 ,

Mercedes vito 114

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 08:35 ,

MERCEDES-BENZ VITO FRIGO RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 00:31 ,

Mercedes vito

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:26 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:01 ,

Shitet Mercedes Vito Viti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes vito | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione