Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 3c | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:13 ,

Shitet VW Passat 3c Highline

5 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 12:48 ,

Passat 3C

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 10:52 ,

SHES PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 13:41 ,

PASSAT 3c 2.0 6 SHPJTESI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:53 ,

PASSAT 3C DIESEL VITI 2006 RKS 6 MUAJ

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 18:10 ,

Passat 3C 2.0 DSG

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:56 ,

PASSAT 3C 2.0 2006

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 10:48 ,

Passat 3c 2.0 9 muj rks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 13:55 ,

vw passat 3c 2.0 tdi,viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:45 ,

Passat 3c

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 00:02 ,

Passat 3C 2010

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 23:42 ,

Passat 3C 2010

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 12:31 ,

PASSAT 3C. ☎️048 808 202

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:47 ,

Passat 3c 1.6 TDI BLUEMOTION

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 16:20 ,

Passat 3c 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 18:14 ,

Vw Passat 3c

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 11:21 ,

Fellne nr 18 per mercedes

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 01:19 ,

Passat 3c 2.0TDI. 1BREGASNI

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 17:06 ,

Passat 3c

6 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 16:56 ,

passat 3C

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:40 ,

Shes Passat 3C 2.0Disel 1VitRks. VP2007. 1bregasne

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 18:04 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2011 ME DOGAN HOMOLUGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:11 ,

Shes passat 3C 2.0Dizel 1VitRigjsitrim 1bregasne. VP2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:44 ,

Shitet Volkswagen Passat 3c

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 16:51 ,

Passat 3C 1.Vit-Rigjistrim. Viti2007. 1Bregasne.

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 16:47 ,

Passat 3C 2.0Disel. 1Vit-Rigjistrim-Viti2007. 1bregasne

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:34 ,

Passat. 3C 2.0 disel 1Vit-Rigjistrim. Viti2007 (1bregasne)

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:01 ,

Passat. 3C. 2.0 Disel 1Vit Rigjistrim. -Viti2007. 1Bregasn

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 02:42 ,

Passat. 3C -2.0 disel. Rigjistrim-1Vit. VP2007.

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 10:39 ,

Passat. 3C 2.0 disel. 1-Vit-Rks vp2007. (1Bregasne)

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:34 ,

Shes. Passat. 3C. 2.0 Disel VP2007. Rks. (1bregasne)

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione