Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:56 ,

VW Polo 1.4 TDI Comfortline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 19:19 ,

Shes Polo 1.2 Benzin Ekstra E Rujtne 2003

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 14:46 Shitorja ,

VW POLO 1.2 TDI 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 14:43 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:43 Shitorja ,

VW POLO GT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 07:02 ,

Shes veturen

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:14 ,

Polo 1.6 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 13:52 ,

Polo 1.9 TDI 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 21:59 ,

VW POLO 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:41 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:29 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:40 ,

Polo 1.6 tdi viti 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 05:01 ,

shitet polo vetem per pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:58 ,

vw polo

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 17:46 ,

Shitet polo vetem per pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:53 ,

POLO 1.9 DIESEL VITI 1998 RKS 3 MUJ

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 16:10 ,

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2.7 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:10 ,

BMW 320 2.0 Manual 6+R 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 21:15 ,

shitet polo tdi 1.4 viti 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 12:41 ,

Shitet VW POLO 1.4 TDI 2017 BLUEMOTION

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 12:39 ,

Polo 1.9 TDI RKS 1 vit 2002 ��

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:05 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:48 ,

Polo

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 13:02 ,

POLO 1.4 MPI RKS 3 MUJ

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 14:05 ,

Shitet Polo 1.4D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 09:09 ,

Polo 1.6 bluemotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 19:48 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 16:00 ,

Polo 1.6 Tdi Bluemotion 2010 Rks

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 09:49 ,

Polo 1.4 tdi viti 2009 4 muaj rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:40 ,

BMW 525 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 10:45 ,

U SHIT FLM MERCEDES C 270 CDI AVTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 19:21 ,

Audi A3 2.0 TDi Automatik S-tronik F1 pa doganë

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 13:26 ,

Vw polo 7, 1.4 tdi,rks,viti 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 20:39 ,

Golf 3 1.9 dizel

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 15:18 ,

Polo 1.6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 00:26 ,

VW POLO 2011 1.2 BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 09:33 ,

Polo automatik

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:43 ,

Polo automatik

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 08:32 ,

shitet polo Automatik 1.4 benzin me targa te huaja

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 15:43 ,

shitet Polo Automatik 1.4 benzin ne gjendje te mir

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo polo polo polo polo Polo polo polo polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione