Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:45 ,

Mercedes Sprinter 309CDI me 6 Ulse me Klime viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 17:12 ,

T5 Me Klim 2005 Me Dogan 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:11 ,

T5 Maxi��2.5 Me Klim 2006 Me Dogan

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 03:23 ,

SHITET KOMBI VW T5 ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:45 ,

WV T5 Dizell Me Dogan 2008 full servis

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:45 ,

t5 kombi max

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 18:16 ,

Kombi t5 ( U shit flm )

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 22:29 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:52 ,

T5 automatik DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:18 ,

Shitet t5

66 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 04:02 ,

T5-Transporter 1.9TDI me Dogan

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 23:33 ,

T5-Transporter 1.9TDI me Dogan

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:07 ,

T5 Facelift 2.5 Automatik 2009 Pa Dogan

46 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 11:21 ,

Fellne nr 18 per mercedes

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 11:18 ,

T5 kombi

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 10:45 ,

U SHIT FLM MERCEDES C 270 CDI AVTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 11:52 ,

T5 Kamionet

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 12:10 ,

Vw T5 kombi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 20:12 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 14:59 ,

T5 Maxi 2.5 Me Klim 2007 Pa Dogan

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:08 ,

T5 Maxi 2.5 Me Klim 2007 Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 14:38 ,

Kombi T5 1.9 dizell ne klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 00:25 ,

T5 Maxi 2.5 Me Klim Pa Dogan 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 00:25 ,

T5 Maxi 2.5 2007 Me Klim Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:21 ,

SHITET KOMBI VW T5

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 23:11 ,

VW TRANSPORTER T5 Automatik ⚡️

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 t5 T5 T5 T5 t5 T5 T5 T5 T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione