Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel vectra | Vushtrri | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel vectra,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel vectra Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:15 ,

Citroën C4

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:55 ,

VW CADDY 1.9 TDI /Me KLIMË /Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:14 ,

Opel Vectra 2.0D 1998 10muaj Tel 044 300 439

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 22:29 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 16:10 ,

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2.7 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:10 ,

BMW 320 2.0 Manual 6+R 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:37 ,

Vektra

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 15:05 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 11:21 ,

Fellne nr 18 per mercedes

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 19:48 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:40 ,

BMW 525 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 10:45 ,

U SHIT FLM MERCEDES C 270 CDI AVTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 10:03 ,

Opel Vectra 2.0 Disel EcoTec 2001 Klima Ac RKS

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 19:54 ,

Shitet Opel vectra 1.6b me klimë

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 11:01 ,

Opel Vectra

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 17:24 ,

Vectra

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 23:44 ,

Vektr

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 23:12 ,

Vectra

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 19:37 ,

Shitet Opel Vectra

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Gush 19:37 ,

Vetura ne Shitje gjendje te rregullt rks deri nmuajin e 10

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 20:18 ,

Shitet Ndrrohet rks 25.11.2021

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 16:03 ,

Vectra 1.8i AUTOMATIC!!!!

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:12 ,

Ople vectra 2005 u shitttttt

900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:06 ,

Opel Vectra

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:59 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 13:47 ,

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:14 ,

U SHIT FLM PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 10:23 ,

Shitet Opel Vectra

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 10:54 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI RKS 248000 Kilometra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 20:35 ,

Opel Vectra B

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 19:30 ,

Opel Vectra B

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 15:06 ,

Passat 1.9 automatik !!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 14:19 ,

Opel Vectra B

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel vectra | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione